Destiny

Ботев надигра Лудогорец, двама юноши дебютираха, зализан съдия помогна на гостите

Ботев изигра най- силния си мач от началото на сезона въпреки, че загуби от Лудогорец с 0:1.

Попадението за шампионите падна още в 7' на мача с гол на Жоржиньо.

Зализаният съдия Георги Димитров се превърна в 12- тия играч на Лудогорец след като не даде чиста дузпа на пловдивчани и спести червен картон на Лудогорец.

Блестящ дебют за Ботев направи Димитър Тонев, който на няколко пъти затрудни Пламен Илиев.

През втората част Ботев тотално надигра Лудогорец и създаде множество ситуации, но по чудо топката така и не влезе във вратата.

Минути преди края на мача в игра влезе 17- годишния Петър Итов, който също дебютира за мъжете.

Така с трима юноши в състава Ферарио Спасов показа, че може да се играе футбол и само липсата на късмет остави Ботев без нищо в този мач.

Banner 468 x 60 px