Destiny

Локо напред за Купата при 2004

Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2004 се класира за националната фаза на турнира за Купата на БФС. Момчетата на Костадин Апостолов спечелиха днес с 4:3 междуобластния бараж с Верея и продължават напред.

На стадион „Раковски“ в Димитровград Верея откри резултата още в третата минута за 0:1. „Черно-белите“ набързо обърнаха и на полувремето двата отбора се оттеглиха на почивка при 3:1.

Старозагорци успяха да намалят на 3:2, Локомотив отново се откъсна напред в резултата за 4:2, а крайното 4:3 бе оформено в заключителните минути.

Тони Лесов и Петър Андреев реализираха по два гола за победата. Локомотив завърши срещата в намален състав – вратарят Александър Главчев бе изгонен в 75-та минута и „черно-белите“ доиграха срещата с 10 души.

Жребият за следващата фаза ще се тегли утре от 14:00ч. в София.

Banner 468 x 60 px