Destiny

В променен състав: Локо загуби минимално железничарското дерби

Локомотив (София) нанесе втора загуба на Локомотив (Пловдив) от началото на сезона в Първа лига. Столичните "железничари" надвиха "смърфовете" с 1:0. Единственото попадение в срещата реализира Раел Лолала в 5-ата минута с хубав удар от въздуха.

Александър Тунчев даде почивка на някои от ключовите си играчи, след тежкия мач срещу Словачко през седмицата. Трима бяха дебютантите. Лукас Рейдър дебютира на вратата, заменяйки героя от мача с чехите Илко Пиргов. В защита юношата на тима Мартин Паскалев дебютира на мястото на Гомис, а новото попълнение Венсан Марсел също записа първи минути за "смърфовете", след като подписа договор преди дни. На пейката остана и капитанът Димитър Илиев.

Това беше втора загуба за Локо след поражението с 1:3 от Лудогорец в първия кръг. Тимът обаче се представя добре в Лигата на конференциите, като на „черно-белите“ им предстои мач срещу Копенхаген в четвъртък от 19 часа.

Banner 468 x 60 px